Шоколадний еромассаж відпочинок, якого ви гідні.

Досягти стану істинного екстазу, можливо тільки в руках справжніх професіоналок еротичного масажу. Вони гарантують насолоду, відновлять запаси життєвої енергії і сексуальної сили.

Якщо робота і побутові турботи не дають розслабитися ні на хвилину, варто дозволити собі трохи відпочити. Шоколадний еротичний масаж зніме накопичену втому, позбавить від дратівливості, депресії і поганого настрою. Такий захоплююче дозвілля еротичним масажем відмінно відновлює сили, допомагає повернути втрачену гармонію і емоційний спокій. Він є не тільки приємною, але і оздоровчої процедурою. Сеанси проводять професійні масажистки. У нашому салоні ви відкриєте для себе абсолютно нову філософію – гармонії і еротичної насолоди.

Шоколадний релакс поєднання приємного з корисним.

Шоколадный эротический массажЯкщо ви вибрали програму шоколадний еротичний масаж, вас чекають незабутні відчуття. Процедура виконується в обстановці комфорту і затишку, приглушене світло сприяє повному розслабленню, а приємна музика налаштовує на потрібний лад. Основна мета збудження і яскравий екстаз, який змінює гармонія і умиротворення.

Масаж сприятливо впливає на стан організму: збільшується приплив крові до органів, стимулюється чутливість нервових закінчень, поліпшується м’язовий тонус, виводяться токсини. Бонусом до оздоровчого ефекту йде еротичне збудження від зіткнення з тілом красивої дівчини.

Еротична складова процедури шоколадного масажу.

Еротичні види масажу прийшли до нас зі східних країн, де завжди надавалося велике значення культурі сексу. Віддавшись в руки привабливою масажистки, яку можна вибрати самостійно, ви відчуєте чуттєвий захват. Її досконале тіло, сексуальність і грація, не залишать байдужим жодного клієнта.

Професіоналки досконало володіють навичками і прийомами еротичного масажу. В ході його проведення, вони торкаються не тільки руками, але і іншими оголеними частинами свого тіла: сідницями, грудьми. Шоколадний еротичний масаж залишає незабутні враження, які неможливо отримати в домашніх умовах.

Шоколад чуттєва насолода і аромат пристрасті.

Шоколад вважається одним з найбільш сексуальних продуктів. Навіть у тих, хто не відчуває до нього смакового інтересу, він асоціюється з еротичним насолодою. І це неспроста, адже цей продукт є найпотужнішим афродизіаком і антидепресантом. Топлений шоколад надає на шкіру зігріваючий ефект і спонукає бажання. У поєднанні зі стимуляцією чутливих точок тіла, він розпалює пристрасть і пробуджує внутрішню сексуальність.

Під час процедури еротичного масажу, використовується тільки натуральний гарячий шоколад, що містить природні стимулятори кофеїн і теобромін. Вони активізують обмінні процеси, омолоджують і надають шкірі небувалу гладкість. Аромат шоколаду активізує виработкуендорфінов, є гормонами щастя і спокою. Після процедури, клієнт відчує приплив бадьорості, радості і внутрішньої гармонії.