Хвилюючий еротичний масаж в Therapy

Красивая полуголая девушкаЕротичний масаж одна з найрозкішніших форм прелюдії. Готовність займатися сексом вже не зводиться до того, щоб швиденько попустувати як підлітки. Сьогодні чоловіки вважають за краще осягати нові грані сексуального насолоди і пробують різні практики досягнення піку задоволення. Але все нове добре забуте старе.

Техніки масажу дійшли до нас з глибокої давнини. Дотики, розтирання і вплив на певні точки людського тіла роблять позитивний вплив на організм. Залежно від техніки, людина може розслабитися або підбадьоритися, а також розім’яти м’язи або надати їм тонус.

Масаж використовують в медицині при ряді захворювань, а його цілюща сила давно доведена вченими і докторами. При цьому ефект від еротичного масажу часто недооцінюють, вважаючи його простою розвагою або прелюдією перед сексом. Більш того, отримувати такий масаж в стрипклубах чомусь вважається непристойним. Це зовсім не так. Хороший еротичний масаж за своєю цілющою силою для тіла і душі перевершує інші техніки. Дівчата в Therapy відмінно володіють навичками еротичного масажу і вміють доставити гостю незабутню насолоду.

Масаж для зцілення душі і тіла

Масаж має глибоке історичне коріння. Археологічні знахідки свідчать про те, що його застосовували для лікування і оздоровлення ще стародавні єгиптяни, перси і ассірійці. У стародавньому Римі масаж робили воїнам після бою для лікування легких травм. У Греції масаж застосовували поряд з іншими медичними засобами. Свій розвиток ця приємна процедура отримала в Індії і Китаї, де її виконували священнослужителі, щоб зміцнити організм і відновити сили.

У той час для досягнення ефекту розслаблення і збудження використовували особливий вид масажу еротичний. Також його застосовували для профілактики порушень в роботі статевих органів. Стародавні греки посилювали ефект від масажу теплом в приміщенні, проте японці придумали використовувати лід, щоб зробити відчуття більш яскравими. У той же час ознаки застосування такого виду масажу знаходили по всьому світу, адже мистецтво любові і насолоди існує з часів створення людства.

Еротичний масаж приносить задоволення і користь для організму, адже маніпуляції покращують кровообіг і позитивно впливають на роботу нервової системи. Техніка виконання залишається майже такий же, що і при звичайному масажі, тільки все це відбувається ніжніше, м’якше і приємніше. Йдеться про всілякі розминка, погладжування і розтирання. Часто використовують і додаткові інструменти на зразок намистин, пір’я, паличок, шматочків льоду, хутра та кульок. Маніпуляції стимулюють ерекцію у чоловіка, допомагають зняти стрес, тимчасово абстрагуватися від проблем і повсякденних турбот, а також розслабитися і випробувати феєричне насолоду. При цьому розкривається сексуальний потенціал, пробуджуються ерогенні зони, відкриваючи нові можливості для дослідження своєї сексуальності. Саме через свого чарівного ефекту, техніки інтимного масажу застосовувалися для отримання задоволення знатними і статусними чоловіками, що давало неймовірний приплив сил.

Особливою популярністю в Японії користується техніка Нуру, коли по тілу чоловіка ковзають кілька оголених масажисток. Тіло кожного учасника цієї процесії покрито ароматним маслом, яке полегшує ковзання, а його приємний запах сприяє розслабленню. Під час процедури масажистка максимально використовує своє тіло і намагається торкнутися всюди, щоб жодна клітинка тіла не залишилася без задоволення.